Automoniq

4.9
5/5
156 hodnotení

O nás

Vďaka spolupráci s jediným výhradným distribútorom karavanov Hobby na Slovensku- KaravanyPK , vám dodávame karavany s plnou 5ročnou zárukou  a ako jediný vám zabezpečujeme s tým spojené každoročné garančné prehliadky na Slovensku , aby Vám táto záruka neprepadla.

  • Len kúpou cez oficiálne zastúpenie, Vám vieme garantovať 100% zázemie pre servis a garančné prehliadky na Slovensku, na rozdiel od neoficiálnych predajcov (napr. KaravanPark) pri ktorých prichádzate o tieto výhody.
  • Montáž doplnkov so zárukou Vám zabezpečuje náš vyškolený tím v PK a v KN – v prípade zásahu do karavanu ( elektronika,  výrezy do stien atď.) nekvalifikovaným servisom prepadá záruka na príves

Výberom služieb našej firmy Automoniq si nekupujete len príves alebo auto, ale aj kompletnú starostlivosť počas celého obchodu a taktiež Vám budeme k dispozícií aj do budúcna v prípade riešenia akýchkoľvek problémov alebo následného predaja. 

Máte záujem o kúpu karavanu alebo osobného vozidla?

U nás máte možnosť nakupovať z pohodlia domova –  vybrané vozidlo / príves môžeme telefonicky spolu nakonfigurovať alebo len dohodnúť montáž doplnkovej výbavy, ktorú Vám domontujeme v čo najkratšom čase, keďže všetky doplnky ako klimatizácie, movre, markízi solárne systémy a pod. máme skladom- ( kľudne sa na nás obráťte aj v prípade, že už máte svoj karavaník doma a potrebujete len demontovať doplnky).

Následne Vám po dohode vybavíme všetky potrebné úkony na prihlásenie ako je KO, poistenie, Okresný úrad, sprostredkujeme leasing/úver a vozidlo Vám dovezieme k Vám domov už s čistým TP. Nakupujte vozidlá a obytné prívesy na základe odporúčania našich spokojných klientov. Máte nejaké otázky? Neváhajte nás kontaktovať , sme tu pre Vás sviatok – nesviatok, počas víkendov a aj vo večerných hodinách.

Chceli by ste predať Váš karavan za čo najvyššiu cenu?

V našom bazáre Karavany Automoniq je možnosť komisionálneho predaja použitých karavanov ako aj kúpa nových karavanov.
My sa postaráme o bezstarostný predaj Vášho karavanu. Karavan dovezieme k nám, precízne vyčistíme, vkusne ozdobíme, profesionálne nafotíme a inzerujeme v celej EÚ. Pre potencionálnych klientov sme k dispozícií k obhliadke 24/7. 

O všetky karavany sa v našom bazáre staráme s láskou – pravidelné upratovanie, parkovanie na zabezpečenom areály pri hlavnej ceste s kamerovým systémom, v prípade potreby zazimujeme a tiež máme k dispozícií šikovného mechanika na údržbu/ opravu.
Pokiaľ má zákazník záujem o kúpu Vášho karavanu, dokážeme mu expresne vybaviť financovanie, vykonáme KO/STK a dovezieme až pred dom. Vám stačí len podpísať plnú moc a my za Vás vykonáme aj prepis vozidla už na nového majiteľa.

Nákupný košík

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/9/d/9de74a6e-f595-4ca7-9fb6-685481737321/automoniq.sk/web/wp-includes/functions.php:5420) in /data/9/d/9de74a6e-f595-4ca7-9fb6-685481737321/automoniq.sk/web/wp-content/plugins/motopress-hotel-booking/includes/libraries/wp-session-manager/class-wp-session.php on line 137